»
»
» Liqui Moly čistič dieselového systému motoru 300 ml

Liqui Moly čistič dieselového systému motoru 300 ml

Hodnocení zákazníků: (12x)
SKU: LM5128 | Výrobce: Liqui Moly

Načítám přesný termín....
Průměrné hodnocení
4,4
Hodnitilo 12 uživatelů

Liqui Moly čistič dieselového systému motoru 300 ml

Čistič odstraňuje škodlivé usazeniny z velmi přesně vyrobených součástek, jako jsou např. vstřikovací trysky a vysokotlaké čerpadla, a zajišťuje tak jejich optimální funkci. Zároveň také chrání drahé součástky vstřikovacích systémů pomocí obsažených korozních inhibitorů a zlepšením mazacích vlastností nafty.

Čistič zaručuje zachování prvopočátečního výkonu motoru a nízké hodnoty zplodin ve výfukových plynech.

Použití:

Pro všechny dieselové motory včetně vysokotlakých systémů vstřikování "Common Rail" a "čerpadlo-tryska". Rovněž se hodí pro motory vybavené filtry pevných částic. Jednoduše se přidává do nafty v nádrži vozidla.

Obsah dózy 300 ml stačí maximálně pro 75 l nafty.

Logo: Liqui Moly

Liqui Moly

Společnost Liqui Moly GmbH z Ulmu na jihu Německa nabízí širokou paletu vysoce kvalitních výrobků jako motorové oleje, aditiva, výrobky automobilové kosmetiky a servisní výrobky. Sortiment celkově zahrnuje více než 4000 výrobků. Společnost Liqui Moly své výrobky vyvíjí a testuje ve vlastních laboratořích, vyrábí je výhradně v Německu a sama je distribuuje. Společnost Liqui Moly založená před více než 50 lety patří mezi čelní představitele oboru. Výrobky se prodávají v Německu a 110 dalších zemích.

Značku Liqui Moly zvolili čtenáři autočasopisů Motor Klassik, Auto Zeitung, Auto Bild a Auto Motor und Sport jako nejlepší značku olejů v Německu již pětkrát v řade!

načítám...
, Ověřený zákazník

Používám tento produkt preventivně cca čtyři roky už u druhého naftového auta CDI a tet TDI.Přidávám každých 5000KM. Do 70l plné nádrže dávám pro větší účinost dvě balení.Nikdy nebyl sebemenší problém se vstřiky.Ale chce to především tankovat kvalitní naftu (Verva nebo OMV) a s krátit interval pro výměnu palivového filtru. Tento produkt je od Německé značky s kterou mám jen dobré zkušenosti a dá se koupit za dobrou cenu od 90Kč za kus.Německá kvalita,dobrá cena.

, Ověřený zákazník

opravdu kvalitní výrobek,doporučujiopravdu se motor ztiší,kouřivost taky už jsem nezpozoroval

, Ověřený zákazník

Neznám lepší způsob obnovy funkce palivového systému, než je tento produkt. Doporučuji používat preventivně, avšak koncentrát lze použít i samostatně v případech nefunkčnosti různých součástí palivového systému.- jednoznačně jeden z nejlepších čističů na trhu - cena