»
»
» Liqui Moly Keramická přísada do oleje 300 ml

Liqui Moly Keramická přísada do oleje 300 ml

Hodnocení zákazníků: (10x)
SKU: LM3721 | Výrobce: Liqui Moly

Načítám přesný termín....
Průměrné hodnocení
4,9
Hodnitilo 10 uživatelů

Liqui Moly Keramická přísada do oleje 300 ml

Přísada s obsahem mikrokeramických tuhých mazadel vhodná do všech motorových olejů. Přísada snižuje tření a opotřebení díky mikrokeramickým sloučeninám s extrémně vysokou chemickou stálostí, odolností proti vysoké teplotě a tlakovou zatížitelností.

Působením přísady se předchází přímému kontaktu kovových styčných ploch a tím dochází ke zvyšování životnosti motoru. Lehkoběžný efekt při provozu motoru snižuje spotřebu pohonných hmot u benzinových i dieselových motorů.

Použití

Přísada se přidává do motorového oleje a ke smíšení dojde samovolně.

Objem 300 ml stačí až pro 5 l oleje. Účinnost trvá po 50.000 km (je nutno dodržovat výrobcem vozidla doporučené intervaly výměny oleje).

Logo: Liqui Moly

Liqui Moly

Společnost Liqui Moly GmbH z Ulmu na jihu Německa nabízí širokou paletu vysoce kvalitních výrobků jako motorové oleje, aditiva, výrobky automobilové kosmetiky a servisní výrobky. Sortiment celkově zahrnuje více než 4000 výrobků. Společnost Liqui Moly své výrobky vyvíjí a testuje ve vlastních laboratořích, vyrábí je výhradně v Německu a sama je distribuuje. Společnost Liqui Moly založená před více než 50 lety patří mezi čelní představitele oboru. Výrobky se prodávají v Německu a 110 dalších zemích.

Značku Liqui Moly zvolili čtenáři autočasopisů Motor Klassik, Auto Zeitung, Auto Bild a Auto Motor und Sport jako nejlepší značku olejů v Německu již pětkrát v řade!

načítám...
, Ověřený zákazník

Dle německých testů supr věc !

, Ověřený zákazník

Splňuje mé požadavky . Doporučuji .