»
»
» Liqui Moly Přísada pro hydraulická zdvihátka 300 ml

Liqui Moly Přísada pro hydraulická zdvihátka 300 ml

Hodnocení zákazníků: (10x)
SKU: LM1009 | Výrobce: Liqui Moly

Načítám přesný termín....
Průměrné hodnocení
4,3
Hodnitilo 10 uživatelů

Liqui Moly Přísada pro hydraulická zdvihátka 300 ml

Přísada tlumí hlučnost hydraulických zdvihátek ventilů a přispívá k jejich optimální funkci. Čistí ventilky a olejové přepouštěcí kanálky ve zdvihátkách ventilů a obnovuje tak jejich průchodnost a správnou funkci.

Použití a dávkování:

Přidává se do motorového oleje. Vhodné pro benzinové i dieselové motory s i bez přeplňování. Testováno na motorech s katalyzátory. Přísada je mísitelná se všemi běžnými motorovými oleji. Účinek se projeví až po několika hodinách provozu. Obsah dózy stačí až pro 6 l motorového oleje.

Logo: Liqui Moly

Liqui Moly

Společnost Liqui Moly GmbH z Ulmu na jihu Německa nabízí širokou paletu vysoce kvalitních výrobků jako motorové oleje, aditiva, výrobky automobilové kosmetiky a servisní výrobky. Sortiment celkově zahrnuje více než 4000 výrobků. Společnost Liqui Moly své výrobky vyvíjí a testuje ve vlastních laboratořích, vyrábí je výhradně v Německu a sama je distribuuje. Společnost Liqui Moly založená před více než 50 lety patří mezi čelní představitele oboru. Výrobky se prodávají v Německu a 110 dalších zemích.

Značku Liqui Moly zvolili čtenáři autočasopisů Motor Klassik, Auto Zeitung, Auto Bild a Auto Motor und Sport jako nejlepší značku olejů v Německu již pětkrát v řade!

načítám...
, Ověřený zákazník

Zatím nemohu hodnotit , ještě jsem nenajel potřebné km.

, Ověřený zákazník

Opravdu to pomáhá.Po pár dnech se protivný zvuk zdvihátek opravdu zmíznil.Nezmizel uplně,ale citelně se snížil.Při další výměně oleje zkusím znovu přilét a věřím tomu,že se to zase zlepší.

, Ověřený zákazník

vše ok