»
»
» Liqui Moly Rychločistič

Liqui Moly Rychločistič

Hodnocení zákazníků (2x):
  • Doprava zdarma při nákupu nad 5 000 Kč
  • 343 míst pro osobní odběr v ČR
  • 98% spokojených zákazníků
Balení 60l Skladem více než 5 kusů. Načítám přesný termín....
6 468 Kč
5 345 Kč bez DPH
Koupit
Průměrné hodnocení
5,0
Hodnitilo 2 uživatelů

Liqui Moly Rychločistič

Čisticí přípravek pomáhá učinit vaše montážní práce čistšími, snadnějšími a bezpečnějšími. Odstraňuje olej, tuky a nečistoty velmi rychle a beze zbytku. Ošetřené díly jsou absolutně bez zbytků nečistot a úplně odmaštěny. Šetří čas a výdaje a zabezpečuje bezvadnou opravu. Rozpouští zbytky tuků a pryskyřic. Má velmi dobrou schopnost pronikat do těsných míst, zaručuje kontrolované a bezezbytkové odpaření. Odstraňuje olejové a mastné nečistoty, nezanechává žádné zbytky.

Použití a dávkování:

Univerzální čistič k rychlému čistění a odmaštění malých součástí v oblasti motorových vozidel a strojního průmyslu. Pro brzdy, spojky, převodovky a pro montážní a opravárenské práce. Odstraňuje olejové a mastné skvrny z podlah, látek a oděvů.

Logo: Liqui Moly

Liqui Moly

Společnost Liqui Moly GmbH z Ulmu na jihu Německa nabízí širokou paletu vysoce kvalitních výrobků jako motorové oleje, aditiva, výrobky automobilové kosmetiky a servisní výrobky. Sortiment celkově zahrnuje více než 4000 výrobků. Společnost Liqui Moly své výrobky vyvíjí a testuje ve vlastních laboratořích, vyrábí je výhradně v Německu a sama je distribuuje. Společnost Liqui Moly založená před více než 50 lety patří mezi čelní představitele oboru. Výrobky se prodávají v Německu a 110 dalších zemích.

Značku Liqui Moly zvolili čtenáři autočasopisů Motor Klassik, Auto Zeitung, Auto Bild a Auto Motor und Sport jako nejlepší značku olejů v Německu již pětkrát v řade!

načítám...
, Ověřený zákazník

dobrýrychle a úplně se zbavíte mastnoty na součástech

, Ověřený zákazník

odmastí jak máfunguje