»
» Vrácení, výměna

Vrácení, výměna

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Pokud jste spotřebitelem, máte právo odstoupit od uzavřené smlouvy ve lhůtě 14 dnů a to ode dne převzetí zboží.

V jakém stavu mohu zboží vrátit?

Zboží nám musíte vrátit nepoškozené, neznečištěné, neopotřebené a nejevící známky užívání, včetně veškerého příslušenství a dokumentace, pokud možno v původním obalu. Zároveň jste povinni vrátit nám i veškeré dárky a bonusy, které jste obdrželi na základě zrušené smlouvy.

Jaké dokumenty přiložit?

Vzorového formuláře pro odstoupení od smlouvy, který se nachází zde a jeho desláním e-mailem na e-mailovou adresu obchod@autoteimer.cz

Výměna zboží

Na dokument "odstoupení od kupní smlouvy" napište: značka, název, SKU. Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme. případě, že zboží bude dražší, zaplatíte zboží při předání či vyzvednutí, v opačném případě na doklad o nákupu napište číslo účtu pro vrácení rozdílu.

Služba Ex-change

Pokud zjistíte, že Vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, a potřebujete místo něj jiné, můžete využít službu Ex-change a výměnu provedete během pěti minut on-line. Nemusíte nikam chodit a nic řešit, dokonce s nikým telefonovat.

  1. Vytvoříte novou objednávku přes náš e-shop a do poznámky k objednávce napíšete „Ex-change“ (volba dopravy musí být PPL).
  2. Kurýr Vám doručí novou zásilku která bude obsahovat lepící štítek, který nalepíte na vrácenkový balík a předáte kurýrovi, který Vám rád pomůže.
  3. Peníze za vrácené zboží odešleme na Váš bankovní účet hned, jak obdržíme vrácené zboží.

Podmínkou je vrácený díl předat nepoškozený, nepoužitý, v původním obalu a zabalený do folie či balicího papíru. Přiložte také vyplněný vrácenkový list.

cena služby 69 Kč s DPH.

Kam mohu zboží vrátit?

AutoTeimer s.r.o.
Jiráskova 2
516 01 Rychnov nad Kněžnou

V žádném případě neposílejte zpět zboží na dobírku! Tyto zásilky nebudou přijaty a budou doručeny zpět odesílateli.

Důležité dokumenty ke stažení

Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (PDF)